Background Image

Des bus pour Cythère

Transport local et Ferry

FROM 3/7- 01/09/2017

contact phone: +30 6976260668

MONDAY TO FRIDAY
09.00’ Agia Pelagia

09.10’ Potamos

09.15’ Aroniadika

09.30’ Karvounades

09.35’ Kontolianika – Livadi

09.40’ Chora

09.50’ Kapsali

RETURN ROUTE

12.45’ Kapsali

13.00’ Chora

13.05’ Livadi

13.10’ Kontolianika – Karvounades

13.30’ Aroniadika – Potamos

13.45’ Agia – Pelagia

EXTRA ROUTES FROM 31/7-1/9
contact phone: +30 6976260668
EVERY TUESDAY, THURSDAY & SATURDAY 18.00’ FROM AGIA PELAGIA TO CHORA

23.00’ FROM CHORA TO AGIA PELAGIA

EXTRA ROUTES FROM 31/7-1/9
contact phone: +30 6977032204
EVERY MONDAY & FRIDAY AT 01.30’ FROM DIAKOFTI TO: ARONIADIKA – POTAMOS – AGIA PELAGIA
EXTRA ROUTES FROM 01/08-30/08
contact phone: +30 6977032204
DAILY AT 16.00’ FROM DIAKOFTI TO: ARONIADIKA – POTAMOS – AGIA PELAGIA

(CONNECTION WITH ROUTE TO CHORA EVERY TUESDAY, THURSDAY, SATURDAY)


WordPress Themes

Pin It on Pinterest

Shares

quatre + 3 =

Password reset link will be sent to your email

0

Vous acceptez l’utilisation des cookies Plus d’informations

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο